SnelStart Dealer
Wilt u direct met SnelStart aan de slag en hebt u geen ondersteuning nodig? Dan kunt u de SnelStart programma's direct bij S for Software aanschaffen. Eventueel nadat u ons (eventueel na een demonstratie) om advies hebt gevraagd over de juiste modules voor uw situatie.
Heeft u echter geen tijd om uw administratie zelf in te richten en wilt u snel aan de slag?
Of denkt u er zelf niet helemaal uit te komen en wilt u graag vrijblijvend advies van een deskundige?
Laat u dan ondersteunen door S for Software! Als dealer van SnelStart beschikken wij over de juiste kennis om u snel op weg te helpen met SnelStart. Wij denken met u mee bij (onder andere):
- Het kiezen van de juiste modules voor uw situatie: u wilt immers niet meer investeren dan nodig is!
- Het aanmaken van uw grootboekschema indien nodig, zodat u zichzelf daar niet in hoeft te verdiepen.
- Het maken van layouts voor uw factuur, pakbon, offerte, aanmaning.
- Eventueel het importeren van gegevens uit uw oude programma, zodat u ze niet opnieuw hoeft in te voeren. Daarbij adviseren wij u ook over een eventuele opschoon-actie, om bijvoorbeeld (heel) oude klanten niet mee te nemen naar SnelStart.
- Het eerste gebruik van SnelStart: het aanmaken van klanten en leveranciers, uw eerste facturen en boekingen in de programma's.
Voordelen van een SnelStart dealer:
- U hebt één aanspreekpunt waar u terecht kunt met uw technische vragen rondom SnelStart, maar ook met vragen over uw boekhouding.
- Wij kunnen via internet op uw scherm meekijken als u dat wenst, zodat we u nog beter kunnen helpen.
- Uw contactpersoon is bekend met uw situatie, omdat hij voor u SnelStart heeft ingericht.
- Wij gaan verder dan de SnelStart Helpdesk.
- Door u gewenste maatwerkaanpassingen zijn voor ons geen probleem: daar hebben we jarenlange ervaring mee!
Waarom is S for Software dealer van SnelStart?
Na enkele jaren praktijkervaring met SnelStart bij onze klanten, hebben we besloten om zelf actief SnelStart te gaan ondersteunen als dealer. Enkele redenen voor onze keuze zijn:
- We hebben geen vergelijkbaar pakket gevonden in deze verhouding tussen prijs en kwaliteit.
SnelStart software is zeer betaalbaar, bijzonder gebruiksvriendelijk en van hoge kwaliteit. - De ondersteuning van SnelStart is uitstekend. Klanten worden zo goed mogelijk geholpen.
- SnelStart heeft een duidelijk afgebakende visie: de software is bedoeld voor ZZP-ers en MKB-bedrijven, tot vijf gebruikers. Daarom weten we dat SnelStart zo gebruiksvriendelijk blijft en niet complex gaat worden.
- Als iets niet mogelijk is met SnelStart, is er de mogelijkheid om het via maatwerk op te lossen, dankzij de open database en de SnelStart!Gateway module.
Hiermee hebben we voor diverse klanten al mooie oplossingen ontwikkeld.